Pampero

Pampero

Historie a popis:

Basová kytara Pampero bass byla vyráběna od roku 1964 v továrně v Hradci Králové.

Zkušenosti a popis:

Čekáme na Vaše zkušenosti…! :-)

Vaše komentáře

Napište cokoliv k této kytaře: zejména Vaše zkušenosti, postřehy, opravy a doplnění textu a vše, co by mohlo ostatní zajímat. Obecné informace prosíme pište do OBECNÉ DISKUSE. Jakékoliv materiály, fotografie, delší texty a ostatní prosíme zašlete na náš e-mail

 1. Kolouch:

  Elektrické zapojení basových kytar Pampero/Typhoon jsem z nouze o originální schema zapojení vymyslel sám. Toto schema je u mne k dispozici na mailu jan.piroutek@teleflex.com Všechny Vás zdravím a Jolaně ZDAR ! H. … alias Kolouch :-)

 2. Kolouch:

  Prosím laskavého čtenáře těchto stránek, zda by mi neposkytl schéma zapojení elektrické basové kytary Pampero. Nebo alespoň Typhoon, (to bude asi stejné)

  Předem děkuji za pomoc,
  Honza Piroutek

 3. Otih:

  Mam toto doma, nevlastnim, viac-menej dlhodobo pozicane. To co sa u mna nachadza je pekne, velke, cervene. Pada na hlavu, ktora je nepomerne tazka. Co sa tyka zvuku, i takto samo osebe to znie prijemne a dovolim si tvrdit, ze jedinecne. Problem je skor ale v tom, ze funguje iba jeden snimac (pri krku), tie styri prepinace su neaktivne a ked to porovnavam s obrazkami, tak tato ma bohviepreco navyse este jeden potenciometer (cize su dokopy dva), ale ten je tiez nefunkcny. Ladiaca mechanika- velmi vybehana.
  Prekrasny nastroj, len by to chcelo este nemalu investiciu, aby sa na to dalo 100% spolahnut, ale i s tymto sa da pekne si zaduniet…

Přidejte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.