Hledáme

Vážení návštěvníci serveru Jolana.CZ.

Jistě jste si všimli, že galerie Jolan není na tomto webu zdaleka kompletní. Sice máme některé fotografie ještě připravené, ale od mnoha dalších kytar nám prostě jakékoliv materiály chybí. Bohužel se nám nepodařilo přesvědčit správce některých jiných webů o Jolanách, že výměna fotografií mezi servery je jen ku prospěchu Jolan a k jejich propagaci (a to i přes to, že na některých takových webech jsou naše fotografie použity). Hledáme proto tímto majitele Jolan, které zde nejsou zveřejněny, kteří by nám co nejkvalitněji nafotografovali svoje Jolany. Rádi přidáme a zveřejníme. Děláte to pro vás i pro nás – bláznivé fandy Jolan… :-)

V žádném případě nechceme vykrádat cizí weby a proto posílejte jen fotografie VAŠE VLASTNÍ nebo vašich přítel, kteří dají souhlas se zveřejněním. Samozřejmě autor fotografie bude uveden.

Pokud budete ochotni cokoliv poslat, prosíme zašlete na e-mail: hledame(zavináč)jolana.cz

<?php obrazek_vlevo(„/ïmages/hledame.jpg“, „/images/hledame.thumbnail.jpg“, „Hledáme“, „Hledáme“); ?>


Vaše komentáře

Napište cokoliv k této kytaře: zejména Vaše zkušenosti, postřehy, opravy a doplnění textu a vše, co by mohlo ostatní zajímat. Obecné informace prosíme pište do OBECNÉ DISKUSE. Jakékoliv materiály, fotografie, delší texty a ostatní prosíme zašlete na náš e-mail

Přidejte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.